Наші послуги

Сертифікати ISO

Під час вашої діяльності, разом із розвитком вашого підприємства ви все частіше будете думати про необхідність налагодити системні процеси, від яких залежить якість вашої продукції або послуг. І через деякий час Ви, все ж таки, зможете це зробити. Але як нагадати контрагентам або потенційним клієнтам, що ваша продукція та процеси на підприємстві дійсно знаходяться на високому рівні? Необхідно пройти сертифікацію підприємства.

Кому необхідна сертифікація

Сертифікацією частіше за інших цікавляться підприємства, що займаються виробництвом продукції. це обумовлено тим, що під час виробництва існує дуже багато процесів, які необхідно контролювати, і без налагодженої системи менеджменту якості це зробити дуже складно. Але, перелік тих кому може знадобитись сертифікація підприємства на цьому не закінчується, тому що переваги від впровадження та сертифікації СМК отримують усі, від виробників сировини, до перевізників та продавців.

Виникли питання?

Давайте обговоримо Ваш проєкт!

Залиште заявку на сайті. Менеджери з Вами зв’яжуться і дадуть відповідь на всі питання. Ми розробимо оптимальне рішення для масштабування Вашого бізнесу і впровадимо його в життя!

  shape

  Що саме розробка та впровадження системи менеджменту якості може дати саме вашому підприємству:

  Погляд на процеси у вашій компанії фахівцями у справі систематизації процесів;

  Визначення так званих “критичних точок” – моментів, де потрібна особлива увага під час надання послуг або виробництва продукції

  Наявність знаку якості, наприклад ISO 9001 або ISO22000 на вашій продукції надасть вам конкурентну перевагу на полицях супермаркетів, або під час оптової торгівлі

  Якщо ви плануєте брати участь у тендерах – більша частина дійсно “смачних” покупців вимагає наявності систем менеджменту якості у постачальників, тож для вас це навіть необхідність.

  Якщо ваше підприємство виготовляє харчову продукцію, або бере участь у ланцюжку постачання харчової продукції до кінцевого споживача, ви зобов’язані розробити та впровадити на вашому підприємстві систему менеджменту якості, наприклад HACCP або ISO 22000, до цього Вас зобов’язує діюче законодавство України.

  Це не виключний перелік переваг, оскільки наявність системи також зменшує кількість браку, поліпшує роботу вашого підприємства у тих моментах, про які ви могли не здогадуватись, оскільки системи якості пишуться згідно зі світовою практикою, де набагато більше варіацій розвитку подій ніж у кожному окремому випадку.

  Кому необхідна сертифікація

  Повний перелік документів який ви отримаєте після розробки та впровадження системи менеджменту якості залежить від того, яку саме систему ви бажаєте розробити.

  Але перелік документів, необхідний для початку робіт в усіх випадках приблизно однаковий:

  Статутні документи підприємства;

  Технологічні карти продукції, та інша технічна документація (у разі наявності);

  Опис технологічного процесу на підприємстві;

  Перелік працівників підприємства;

  Задайте питання щодо отримання сертифікату ISO або призначте зустріч!
  Обговорити проєкт

  Переваги роботи

  В нас є достатньо досвіду для швидкого та якісного впровадження систем контролю якості, тому у разі необхідності ми можемо зробити це дуже швидко;

  За п’ять років роботи ми розробили системи менеджменту якості для багатьох видів підприємств, від виробників до будівельних компаній.

  Ми вже знаємо основні моменти, які необхідно враховувати для гарантованого отримання сертифікату.

  Так, ми враховуємо ці моменти, тому гарантуємо отримання сертифікату, або повернемо гроші.