Діджиталізація для малого та середнього бізнесу

Розробка ефективних веб-проєктів для Вашого бізнесу

Фахівці компанії CCU створюють сайти будь-якої складності, починаючи з комерційних проєктів і закінчуючи інформаційними порталами. У кожному випадку забезпечується комплексна робота. Це аналітика, розробка концепції, впровадження всіх рішень, тестування і запуск сайту.

1

Персональний сайт-візитка, лендінг

Створення простих і зручних сайтів, на яких розміщується інформація про компанію, про особу, про продукт. Представлення Вашого бізнесу у Всесвітній мережі в кращому вигляді.

2

Багатофункціональний каталог

Розробка веб-каталогу для надання інформації про товари та про послуги. Створення сайту з великою кількістю сторінок, розділів.

3

Унікальний корпоративний сайт

Створення сайтів для залучення клієнтів і партнерів, для розвитку бізнесу, для поліпшення позицій компанії на ринку. Впровадження цікавих ідей, що привертають увагу.

4

Повноцінний інтернет-магазин

Розробка інтернет-магазинів, агрегаторів, маркетплейсів для розширення можливостей бізнесу. Створення функціональних сайтів з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, зі зручною адмінкою, з унікальним дизайном.

5

Нестандартні веб-рішення

Реалізація будь-яких завдань, пов'язаних з розробкою дизайну та удосконаленням функціональності веб-проєкту. Індивідуальні рішення з урахуванням особливостей бізнесу.

6

Інтернет-портали для В2В і В2С

Розробка складних сайтів для взаємодії з клієнтами, з партнерами. Забезпечення зручної комунікації з користувачами та оптимізація робочих процесів. Робота на високий результат.

Ключові етапи розробки сайтів «під ключ»

01

Дослідження ринку та розробка ефективної стратегії

Ретельне вивчення особливостей продуктів і послуг. Детальний аналіз ринку та конкурентів. Розробка стратегії, спрямованої на досягнення поставлених цілей. Складання плану для створення функціонального сайту. Формування унікальної пропозиції і випередження конкурентів за всіма параметрами.

02

Розробка оригінального дизайну

Пошук найбільш вигідного рішення. Розробка дизайну, виходячи з величезного досвіду і знань. Формування єдиного стилю компанії, в якому гармонійно поєднуються всі елементи. Використання фірмових кольорів та шрифтів. Креативні ідеї та нестандартний підхід до реалізації веб-проєкту.

03

Верстка та веб-програмування

Технічна розробка сайту, в ході якої створюється повноцінний інструмент продажів. Ключовий акцент на зручності, швидкості завантаження, функціональних можливостях. Грамотне втілення проєкту в реальність. Неодноразове тестування і виправлення недоліків. Розробка швидкого сайту, який відповідає високим стандартам якості.

04

Підключення сторонніх сервісів

Інтеграція CRM-системи з повним набором інструментів для автоматизації продажів та для полегшення виконання рутинних завдань. Підключення платіжних систем для зручності оплати замовлень. Тестування систем і перевірка ефективності сторонніх інструментів. Перевірка сайту на зручність для користувачів.

05

Забезпечення безпеки роботи сайту

Підключення сервісів, за допомогою яких гарантується безпека сайту. Установка антивіруса. Всебічне тестування захисту сайту. Моніторинг ресурсу з метою виявлення проблем. Гарантія надійного захисту сайту від злому. Забезпечення резервного копіювання інформації.

03

Тестування сайту і технічна підтримка

Тестування і запуск інтернет-магазину, корпоративного сайту, інформаційного порталу. Виведення веб-ресурсу в ТОП за пошуковими запитами. Досягнення високих результатів за рахунок SEO-оптимізації, швидкого завантаження, правильної структури. Забезпечення цілодобової технічної підтримки. Моніторинг доступності сайту і захисту від злому. Допомога у вирішенні всіх проблем.

НАШ ДОСВІД
80

років успішної діяльності в IT-сфері

280
+

кваліфікованих фахівців

2500
+

реалізованих проєктів

Фахівці компанії CCU розробляють ефективні, максимально зручні, швидкі сайти, виходячи з вимог клієнтів. В ході роботи приділяється увага всім моментам: дизайн, функціональність, адаптивність.

Наші кейси з розробки сайтів «під ключ»

Виникли питання?
Давайте обговоримо Ваш проєкт!
Залиште заявку на сайті. Менеджери з Вами зв’яжуться і дадуть відповідь на всі питання. Ми розробимо оптимальне рішення для масштабування Вашого бізнесу і впровадимо його в життя!

  shape
  Довірте роботу професіоналам

  Замовте розробку сайтів в CСU і отримайте значущі переваги!

  01

  Унікальний дизайн сайту

  Оптимальне поєднання простоти і візуальної привабливості. Розробка оригінального дизайну відповідно до фірмового стилю компанії, до специфіки діяльності. Впровадження креативних та актуальних рішень.

  02

  Високі стандарти безпеки

  Надання консультацій з питань забезпечення безпеки сайту. Захист персональних даних. Вирішення всіх проблем, пов'язаних з безпекою сайту.

  03

  Підтримка стабільної роботи сайту

  Використання хмарних платформ, що відрізняються надійністю і високою функціональністю. Це гарантія того, що сайт завжди знаходиться в онлайн-режимі. У користувачів ніякі складності не виникають.

  04

  Масштабованість бізнесу

  Комплексна розробка веб-проєктів, оптимізація баз даних та впровадження ефективних рішень. Оптимізація сайту під сучасні тенденції. Розширення можливостей бізнесу та вихід на новий рівень. Розробка сайтів, в яких продумані всі важливі моменти.

  05

  Впровадження інноваційних технологій

  Розробка сайтів, що відповідають вимогам пошукових систем і потребам користувачів. Впровадження передових технологій для досягнення найкращих результатів. Створення високопродуктивних сайтів для компаній та інтернет-магазинів.

  06

  Розробка адаптивної версії сайту

  Забезпечення правильного відображення сайту на планшетах, смартфонах, комп'ютерах, ноутбуках. Турбота про зручність користувачів.

  Готові діджиталізувати бізнес? Телефонуйте!
  Обговорити проєкт
  Розкрийте можливості свого бізнесу разом з нами!

  Скористайтеся професійними послугами та отримайте функціональний сайт!

  Для роботи сайту формується команда, що складається з професіоналів своєї справи. Ми максимально занурюємося в бізнес клієнта і досліджуємо ринок, конкурентів. На підставі отриманої інформації розробляється концепція та стратегія. Надалі грамотно впроваджуються всі рішення.

  Фахівці CCU завжди пунктуальні і відповідальні. Поставлені завдання вирішуються в обумовлені терміни. Проводиться спільна робота над веб-проєктом, в результаті якої клієнт залишається всім задоволений!

  Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.