Alonova

  • Клієнт

Alonova – інтернет-магазин брендового одягу української дизайнерки одягу Ольги Алонової. Проєкт створений не тільки для продажу, а й для інформування цінителів бренду про новинки . На сайті представлені тільки найкращі товари для прихильників бренду.

  • Інфо

Проектування, Дизайн, Верстка, Програмування, Тестування

  • Веб-стек
PHP 7, CSS, DocCheck, HTML, JavaScript, jQuery, Oxygen, PHP, PODS, SVG, WordPress

Наше завдання полягало в тому щоб розробити сучасний, багатофункціональний e-commerce з трохи не стандартною, але зручною навігацією. Головна сторінка містить блок з слайдером, акціями, основні категорії товарів. Навігація по сайту на десктопних пристроях завжди знаходитись зліва на екрані. Сайт містить вже звичні для магазину модулі фільтр товару та категорії. Сторінка товару на нашу думку – основна сторінка на e-commerce проект. Вона спроектований так що б найважливіша інформація була завжди на першому екрані (крім телефону, там на жаль не вистачає місця щоб розмістити всі) і користувач може виконати головне завдання цієї сторінки – купити. Є можливість купити товар картами visa? mastercard та для зручності передбачена можливість купувати за допомогою сервісів Google Pay та Apple Pay.

Сайт є багатомовним: Українська, Російська, Англійська

Комп'ютерна версія

Мобільна версія

Дуже велику увагу приділили мобільної версії сайту. А саме зручності і швидкості завантаження. Так само проект готовий витримувати велику кількість відвідувачів.

.elementor-element-f01c6b9 .slick-slider .slick-list { margin-left: px;margin-right: px; } .elementor-element-f01c6b9 .slick-slider .slick-list { padding-left: px;padding-right: px; } .elementor-element-52417e2 .slick-slider .slick-list { margin-left: px;margin-right: px; } .elementor-element-52417e2 .slick-slider .slick-list { padding-left: px;padding-right: px; }