Оптимізація бізнес-процесів і підвищення прибутку

Повний комплекс послуг інтернет-маркетингу від CCU

Ефективне просування сайтів в пошукових системах, збільшення кількості клієнтів, зростання прибутку, поліпшення іміджу компанії. Високі результати та вдячні клієнти. Зв’яжіться з нами і замовте послуги з просування сайту! Ми діджиталізуємо Ваш бізнес та виведемо на новий рівень!

1

SEO-просування сайтів

Дії, спрямовані на поліпшення позицій сайту у видачі пошукових систем за ключовими фразами. При SEO-просуванні сайтів з'являються нові клієнти і покупці.

2

Контекстна реклама

Рекламні оголошення для зацікавлених користувачів. Це дієвий метод залучення клієнтів, готових до здійснення цільових дій. Реклама легко налаштовується та відрізняється високою ефективністю.
3

SMM-просування

Просування компанії, бренду в популярних соціальних мережах. Це повноцінний маркетинг, завдяки якому формується позитивний імідж, підвищується лояльність покупців, поліпшуються продажі.
4

Email-маркетинг

Комунікація з клієнтами і з передплатниками. Розробка системи персоналізованих повідомлень, спрямованих на утримання клієнтів та на повторні продажі. Це відмінний варіант для комерційних проєктів.
5

Search engine reputation management (SERM)

Формування позитивного іміджу персони, бренду в мережі інтернет за допомогою інструментів пошукового просування (SEO).
6

Google Analytics & Facebook Pixel

Грамотна настройка аналітики, створення індивідуальних звітів, візуалізація інформації.

Досвід та професіоналізм
9 років на ринку
30+ фахівців
250+ успішно реалізованих проєктів
CCU – надійний помічник в просуванні сайтів і в розвитку бізнесу. Ми співпрацюємо з компаніями та з корпораціями. У нас бездоганна ділова репутація і широка база клієнтів. Це доказ професіоналізму та якісного вирішення завдань.
Наші задоволені клієнти
Виникли питання?
Давайте обговоримо Ваш проєкт!
Залиште заявку на сайті. Менеджери з Вами зв’яжуться і дадуть відповідь на всі питання. Ми розробимо оптимальне рішення для масштабування Вашого бізнесу і впровадимо його в життя!

  shape
  У чому Ваша вигода?
  01
  Персональний фахівець
  02
  Дієві рішення
  03
  Суворе дотримання термінів
  04
  Відсутність прихованих виплат
  Готові діджиталізувати бізнес? Телефонуйте!
  Обговорити проєкт
  Довіртеся нам! Ми виправдаємо Ваші очікування!
  Займіть лідируючі позиції і залиште конкурентів позаду разом з CCU!

  Звернувшись до нас, Ви досягнете намічених цілей і розширите горизонти діяльності. Ми комплексно працюємо над кожним проєктом і розробляємо ефективні рішення. Для досягнення найкращих результатів ретельно аналізується ринок і вивчається специфіка бізнесу клієнта.

  Величезний досвід роботи в сфері інтернет-маркетингу – ключова перевага компанії. Ми завжди дотримуємося термінів і відповідально ставимося до роботи. В ході просування сайту вивчаються отримані результати і при необхідності вносяться коригування.

  Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

   .elementor-element-53d5d81 .slick-slider .slick-list { margin-left: px;margin-right: px; } .elementor-element-53d5d81 .slick-slider .slick-list { padding-left: px;padding-right: px; }