image
Про Нас

CCU - об'єднання консалтингових компаній

Безпека Вашого бізнесу – наша турбота.
  • Бухгалтерський супровід – співпраця з приватними підприємцями та з організаціями. Комплекс послуг, в які входить бухгалтерський, кадровий та податковий облік. Також наші співробітники оформляють документацію, здають звіти, контролюють проведення платежів. Вони наводять ідеальний порядок в бухгалтерії.
  • Юридичні послуги – професійна допомога у вирішенні всіх питань. Повний комплекс послуг для економії Вашого часу і коштів. Консультації та юридичний супровід в режимі 24/7. Суворе дотримання законодавства України.
  • Тендерний супровід – кваліфікована допомога на кожному етапі: реєстрація, підготовка унікальної пропозиції, формування пакету документів. Надання безкоштовних консультацій та оперативне вирішення питань, пов’язаних з тендером.
  • Інтернет-маркетинг – ефективне просування товарів і послуг. Діджиталізація бізнесу та розширення горизонтів діяльності. Використання перевірених інструментів інтернет-маркетингу. Залучення клієнтів та збільшення продажів за короткий час.
  • Розробка веб-сайтів – створення інтернет-магазинів, лендінгів, комерційних проєктів «під ключ». Поетапна розробка функціональних сайтів з оригінальним дизайном. Реалізація креативних ідей і використання перевірених рішень.
  • Впровадження CRM-системи Бітрікс24 – повний комплект інструментів для організації ефективної роботи компанії. Оптимізація рутинних процесів, формування звітів за завданнями, єдина система обробки повідомлень.
  • CCU – з нами легко та зручно!

ПОДЗВОНІТЬ нам 24/7

image
shape

Найпопулярніші послуги, що надаються компанією CCU

Бухгалтерський супровід, розробка сайтів, інтернет-маркетинг – наша робота. Ми приділяємо пильну увагу кожному проєкту та націлені на високі результати!

Бухгалтерські послуги

Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Юридичні послуги

Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Інтернет маркетинг

Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

shape

Наша команда

Колектив компанії CCU

колектив CCU
Які ми даємо гарантії?

Наш ключовий принцип - абсолютна залученість в проєкт

01

Ефективні комплексні рішення для бізнесу

«Все включено» - це про нас. Вам не потрібно працювати з кількома компаніями. Ми надаємо всі послуги для розвитку Вашого бізнесу. Це зручно і практично.

02

Команда кваліфікованих фахівців, що працюють для Вас

У компанії працюють юристи, адвокати та інші досвідчені фахівці. Тому завдання виконуються грамотно і зі знанням справи. Фахівці приходять на допомогу в різних ситуаціях.

03

Ми вирішуємо всі питання, а Ви збільшуєте прибуток

Ми звалюємо на себе турботи, пов'язані з податковими, юридичними, бухгалтерськими питаннями. Ви можете спокійно займатися своїми справами. Ми оперативно вирішуємо всі питання.